In gesprek met CVV Zwervers zaterdag 3

0
447

De mannen van CVV Zwervers 3 spelen nu het derde seizoen samen op sportpark Couwenhoek. Door de coronapandemie zijn de vorige twee seizoenen niet uitgespeeld. Dit seizoen hoopt het team eindelijk kampioen te worden.

https://www.restaurantca Het elftal speelt nu al dus drie seizoenen samen. In deze periode heeft zaterdag 3 al verschillende hoogte- en dieptepunten meegemaakt. Zo vertellen zij over de wedstrijd tegen de concurrent VV Capelle 13: “We waren op dat moment allebei nog ongeslagen. In de zomer hadden we al tegen ze geoefend en wisten we dat we elkaar zouden treffen in de competitie. Deze pot verloren we nog.” In de competitie wist CVV Zwervers 3 het resultaat om te draaien en wonnen de mannen met 2-0.

Dieptepunt
Naast de hoogtepunten zijn er in het voetbal natuurlijk ook dieptepunten. Zo ook bij het derde: “Ons dieptepunt is toch wel de wedstrijd tegen Swift Boys tijdens ons eerste seizoen samen. We waren een team dat toch nog een beetje zoekende was, omdat we net samen waren. We deden wel al aardig mee voor de bovenste plekken, maar wisten deze wedstrijd niet te winnen. Als we met dit team de wedstrijd opnieuw zouden spelen, zouden we makkelijk winnen.”

Lolbroeken
De grootste lolbroek van het team was snel duidelijk: “Er zijn er meerdere, maar de grootste lolbroek is toch wel Vincent Bonemeijer. In zijn eentje kan hij voor een leuke sfeer zorgen en kan hij iedereen aan het lachen krijgen. Geef hem vooral geen microfoon, want dan blijft hij de hele derde helft zingen.” Naast de grootste lolbroek heeft het team ook een koning van de derde helft, of beter gezegd aanvoerder van de derde helft. “Jordy Bakker is zeker weten de koning. Hij heeft zelfs een aanvoerdersband die hij na de wedstrijd om moet doen. Zelf denken wij dat hij ook met deze band slaapt. Zelfs wanneer hij er niet bij is, blijft hij de koning van de derde helft”, aldus CVV Zwervers 3.
Dominos_voorjaar2021TV-ster
Verder wil het team vertellen dat zij binnenkort een echte tv-ster binnen de gelederen hebben. “Onze rechtsback Michel Tournier is uitgenodigd voor het programma First Dates. We zijn heel benieuwd hoe hij het gaat doen op tv. Houd onze Instagram pagina, cvv_zwervers_za3 in de gaten voor meer informatie hierover”, vertelt het team. Naast een tv-ster heeft het elftal ook een model in de selectie, namelijk Mike de Graaff. “Hij is model bij verschillende merken, waaronder Zeroten en Kutkleding.”

Ambitie
Dit seizoen hebben de mannen de ambitie om kampioen te worden. “Voor het kampioenschap zijn wij goed op weg, maar we zijn er nog lang niet. Wel hebben we vertrouwen dat het gaat lukken, helemaal met onze trouwe supporters die ons wekelijks naar de overwinning schreeuwen”, zegt het team. Verder had het team dit seizoen ook de ambitie om ver te komen in de beker, echter is dit door corona afgeblazen. “Hopelijk kunnen we volgend jaar een klasse hoger spelen als we kampioen zijn geworden”, sluiten ze af.

Klik op CVV Zwervers voor het laatste artikel over de club.