Contact

Bedankt voor jouw bezoek aan onze website met het laatste amateurvoetbalnieuws. Heb je een vraag of wil je graag een afspraak maken? Vul dan het contactformulier op de pagina in of bel ons. Wij zullen zo spoedig mogelijk contact met je opnemen.

Hoofdkantoor VoetbalJournaal:
Amstelwijckweg 11
3316 BB Dordrecht
Telefoon: 078 – 639 70 70
Email: info@voetbaljournaal.com

Openingstijden en bereikbaarheid
Wij zijn van maandag t/m vrijdag bereikbaar voor het maken van afspraken tussen 08:45 en 17:15 uur. VoetbalJournaal kan alleen op afspraak worden bezocht.

Jeffrey van der Net
Directeur
jeffrey@voetbaljournaal.com

Rik van Hoek
Accountmanager
rik@voetbaljournaal.com

Siggy Schutte
Accountmanager
siggy@voetbaljournaal.com

Fabian Korporaal
Accountmanager
fabian@voetbaljournaal.com

Harm Lambregts
Accountmanager
harm@voetbaljournaal.com

Richard Schijven
Accountmanager
richard@voetbaljournaal.com

Mees de Klerk
Accountmanager
mees@voetbaljournaal.com

Niels Versteege
Grafisch Vormgever
n.versteege@zpress.nl

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang nu ook maandelijkse het laatste nieuws uit het amateurvoetbal in jouw regio.