Ons team

Jeffrey van der Net
Directeur
jeffrey@voetbaljournaal.com

Rik van Hoek
Accountmanager
rik@voetbaljournaal.com

Siggy Schutte
Accountmanager
siggy@voetbaljournaal.com

Fabian Korporaal
Accountmanager
fabian@voetbaljournaal.com

Harm Lambregts
Accountmanager
harm@voetbaljournaal.com

Richard Schijven
Accountmanager
richard@voetbaljournaal.com

Mees de Klerk
Accountmanager
mees@voetbaljournaal.com

Over het VoetbalJournaal

VoetbalJournaal is dé plek waar amateurvoetballers en voetballiefhebbers komen om de regionale voetbalkrant en het laatste amateurvoetbalnieuws te lezen. Het VoetbalJournaal maakt geen onderscheid in club, geslacht of niveau. Elke amateurvoetballer, van Tweede Divisie tot kelderklasse, verdient bij het VoetbalJournaal evenveel aandacht. Ons team ademt voetbal. Iedere medewerker is zelf op het veld actief of heeft ooit gespeeld. Kortom, we kennen de kneepjes van het vak en weten wat een voetbalhart sneller laat kloppen. Wij zijn ervan overtuigd dat het (amateur)voetbal een positieve bijdrage levert aan zowel het leven van alle voetballers en betrokkenen als aan de maatschappij. Daarom geven wij dit graag een podium.

De voetbalkrant

Het VoetbalJournaal brengt al sinds 2006 in meer dan 28 regio’s en ongeveer 500 clubs, twee keer per jaar, dé regionale amateurvoetbalkrant uit. In deze krant worden achtergronden en verrichtingen van de amateurvoetbalverenigingen geplaatst. Elke betrokken vereniging heeft een eigen redactionele pagina met interviews met onder andere spelers, trainers, bestuurders, jeugdspelers, dames, vrijwilligers en andere belanghebbenden. Het is een echte krant voor én door voetballers.

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

Ontvang nu ook maandelijkse het laatste nieuws uit het amateurvoetbal in jouw regio.