Andy van Vugt terug in dubbelrol

0
158

STREEFKERK – Derdeklasser Streefkerk verwelkomt dit seizoen een ‘verloren zoon’. Voormalig goalgetter Andy van Vugt (foto) is weer aangesloten bij de selectie en gaat daarbij een dubbelrol vervullen.

Dertiger Van Vugt is, evenals een andere voormalig eerste elftalspeler Robert van Herk, toegevoegd aan de trainersstaf van het eerste team.  Het duo gaat hoofdtrainer Bart Toom assisteren. Echter, Van Vugt zat in die rol in zijn voetbaltenue op de bank plaatsnemen. Als de nood aan de man is, kan hij worden ingezet als pinchhitter. ,,Andy is er twee jaar uit geweest en moet zich weer opnieuw bewijzen’’, liet trainer Toom al weten. ,,Het maken van doelpunten zal hij zeker nog niet verleerd zijn en daar schortte het bij ons in het afgelopen jaar nog wel eens aan.’’

Streefkerk manifesteert zich in het nieuwe seizoen in de derde klasse K, met zuidelijke clubs als opponent. Daarmee werd de grote wens van de bespeler van Streveland ingewilligd. Dat die wens nadrukkelijk leefde, bleek  wel uit het feit dat er zelfs een petitie op poten werd gezet als middel om de gewenste indeling voor elkaar te krijgen. ‘Met deze petitie roepen wij de KNVB op om VV Streefkerk vanaf het komende seizoen opnieuw in te delen in een competitie waarin we wél onze regionale derby’s kunnen spelen — bij voorkeur Zuid K of een andere regio die past bij onze ligging en historie’, stond in de door honderden ondertekende petitie te lezen.

Of de KNVB daarvan kennis heeft genomen, zal de vraag blijven, maar Streefkerk kreeg uiteindelijk wat het wilde bij de bekendmaking van de indelingen: in 3K treffen Toom en zijn manschappen clubs als Groot-Ammers en VVAC, maar ook Woudrichem en Sleeuwijk. ,,Sportief gezien zijn we nu beter af’’, liet Toom in een reactie weten. ,,En de supporters en penningmeester zijn ook tevreden.’’

Klik op V.V. Streefkerk voor de laatste artikelen over de club.
Klik op V.V. Streefkerk voor meer informatie over de club.

Home