Nicky Vermeule gaat voor handhaving bij DwO’15

0
16
DwO’15

DRIEWEGEN/OVEZANDE – Na het vertrek van Kevin van Iersel terug naar Luctor Heinkenszand moest er bij DwO’15 een nieuwe aanvoerder worden gekozen. De nieuwe trainer Renaldo Jacobs koos voor middenvelder Nicky Vermeule (25) , die met trots zijn nieuwe rol vervult bij de zaterdag vierdeklasser.

“De trainer kwam in de voorbereiding naar me toe en vroeg me of ik het zag zitten om aanvoerder te worden bij DwO’15. Natuurlijk mooi dat een trainer dat vertrouwen in je uitspreekt. En bovendien was ook de spelersgroep het er unaniem mee een. Niet dat het me nu extra druk geeft ofzo, want ook zonder band om de arm ben ik van nature wel een speler die zichzelf laat horen. Ook wel iemand die anderen neerzet en coacht. Dus wat dat betreft is het niks nieuws. Maar het is wel mooi om in zo’n rol je club te vertegenwoordigen.´

Vermeule keerde vorig seizoen vanuit Luctor Heinkenszand terug op het oude nest, nadat hij DwO’15 in 2020 voor de huidige tweedeklasser had verruild. Een bewuste keuze was het voor de middenvelder wel om terug te keren. “Jazeker. Ik heb altijd in Ovezande gewoond en in de jeugd van DwO’15 gespeeld tot mijn negentiende. Toen kwam Luctor en ik wilde graag eens kijken wat er voor mij op sportief vlak inzat. In mijn vierde en laatste seizoen heb ik heel veel gemist vanwege een studie in het buitenland. Dus was het ook logisch dat de trainer andere keuzes maakte. En ook in de seizoenen ervoor was ik geen onbetwist basisspeler maar wisselde tussen het tweede, wisselspeler en af en toe eens spelen. Het is een leuk niveau, maar miste wel de druk van het spelen in een eerste elftal. Dus toen heb ik besloten om terug te gaan naar DwO’15 om met mijn vrienden in het eerste te gaan voetballen.”

Inmiddels heeft hij ook een baan als event marketeer bij Damen Yachting in Vlissingen. Daarvoor moet hij geregeld op reis naar het buitenland en dan is op het niveau van vierde klasse allemaal net iets makkelijker te combineren dan wanneer je op een hoger niveau speelt. “Neemt niet weg dat ik wel zo fanatiek ben dat ik er het liefste zoveel mogelijk wil zijn en belangrijk wil zijn voor het elftal. Een hoger niveau is leuk, maar alleen als je ook écht kan spelen en jezelf kan laten zien en ontwikkelen. Voor mij is dit nu een prima niveau en een bewuste keuze.”

Hoewel DwO’15 sportief gezien niet het seizoen draait waarop men vooraf had gerekend, heeft Vermeule het uitstekend naar zijn zin. “Absoluut! Het is een geweldige club, we hebben een fanatieke trainer en een jong team. Daarin zit heel veel potentie alleen is het er tot op heden dit seizoen veel te weinig uitgekomen. Daardoor staan we in de gevarenzone en dat is in mijn ogen totaal onnodig. Vooral voor de winterstop hebben we te veel en te vaak onnodig punten laten liggen en moet je nu tot het laatst vol aan de bak. De jeugdigheid en persoonlijke fouten deden ons in de laatste fase van wedstrijden de das om jammer genoeg.”

Het doel voor nu is helder: handhaven in de vierde klasse ondanks dat de captain ook ziet dat het niveau flink is gestegen ten opzichte van voorgaande seizoenen. “Als je naar de linkerrij kijkt… Dat zijn allemaal ex-derde klassers. De middenmoot was voor ons het doel, maar dat hebben we helaas niet gebracht. Toch blijven we er vol voor gaan tot het eind, want ik vind absoluut dat we minimaal in de vierde klasse thuishoren. Daar gaan we alles aan doen.”

Klik op DWO’15 voor de laatste artikelen over de club.
Klik op DWO’15 voor meer informatie over de club.

LAAT EEN REACTIE ACHTER

Vul alstublieft uw commentaar in!
Vul hier uw naam in